КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Он-лайн прорахунок денного бюджету
рекламної кампанії

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

КОМІСІЯ 0% ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

Наше рекламне агентство "AIR" пропонує Вам розміщення контекстної реклами в Києві, Україні, а також в інших регіонах і країнах. Унікальністю пропозиції нашого агентства, є повна відсутність комісійного збору для нових клієнтів (за розміщення і настройку реклами) що дозволяє заощадити до 3000 грн.


ЧОМУ МИ?

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК МЕНЕДЖЕРА

ОТПРАВИТЬ

ВАРТІСТЬ контекстної реклами

Вартість контекстної реклами залежить від кількості ключових слів по яким буде показуватися ваша реклама, налаштувань, позиції. На жаль заздалегідь точно прорахувати бюджет неможливо, але зателефонувавши нам по телефону або відправивши запит, ви зможете отримати приблизну вартість розміщення контекстної реклами, що докладніше опишіть вид діяльності вашої компанії тим точніше буде прорахунок.

Хочете дізнатися точну вартість вашої рекламної компанії?

Проплатіть всього 300 грн, що б ми запустили вашу рекламну компанію, і ви отримаєте повну вичерпну інформацію по вашій компанії, і конкретно по кожному ключовому слову. Скільки запитів, скільки було кліків, яка конкуренція і попит, ціна за клік, позиція на якій розміщувалася ваша реклама, денний бюджет, пошукові запити клієнтів, мінус слова, які послуги або пропозиції були більш цікаві вашим клієнтам, з яких регіонів більше кликали, в який час частіше шукають вашу інформацію і які дні більш результативні. Всю цю детальну інформацію ви отримаєте за кожним ключовим словом, і зможете планувати точний рекламний бюджет. Витративши невелику суму в розмірі 300 грн, ви отримаєте детальний звіт, а не приблизну статистику від гугла.

У вартість входить:

ПОТРІБНА БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! МИ ВІДПОВІДАЄМО НА ДЗВІНКИ НАВІТЬ в вечері й у вихідні дні.
ЧИ