САЙТ ВІЗИТКА

САЙТ ВІЗИТКА

СТОРІНКА ВАШОГО БІЗНЕСУ В ІНТЕРНЕТІ

від 500 грн за 24 години

РОЗРОБКА САЙТУ-ВІЗИТКИ

Сайт візитка - це простий як правило одне сторінковий сайт з невеликою кількістю інформації, що містить лише конкретні факти; контакти компанії, кілька слів про компанію, опис послуг які пропонуються,  конкурентна перевага  послуг компанії,  кілька фотографій,  та контактні дані.

У сайту візитки простий дизайн немає складних модулів і графіки, флеш анімації, таким чином вона не вимагає великих витрат часу на створення, тому у неї така низька вартість. Сайт візитка ідеально підійде для молодої компанії, або якщо  Ви плануєте відкрити новий бізнес і не знаєте як він піде, або ви обмежені в фінансах, сміливо замовляйте сайт візитку у нашого рекламного агентства. Дешевше замовити виготовлення сайту візитки у нас
, ніж самому її робити, ми допоможемо купити домен, хостинг для сайту візитки надамо безкоштовно (а це економія понад 500 грн), при необхідності допоможемо розмістити рекламу в інтернеті. У нас найнижча вартість виготовлення сайту візитки не тільки по Києву, але і по всій Україні. Телефонуйте консультація безкоштовно, працюємо навіть у вихідні та святкові дні.


Вартість створення сайта-візитки - 500 грн

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ сайт-візиткУ?

0
Низька вартість

Перевагою сайту-візитки є вартість виготовлення. (У нас Ви можете замовити за 500 грн.)

0
Простота

Проста і зрозуміла структура сайту-візитки без додаткових модулів і плагінів.

0
Терміни виготовлення

Сайт-візитка виготовляється за найкоротші терміни. (Ми виготовляємо за 24 години.)

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК МЕНЕДЖЕРА

ОТПРАВИТЬ

Приклади САЙТА-ВІЗИТОК

Хочете побачити більше наших робіт?

ПОТРІБНА БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! МИ ВІДПОВІДАЄМО НА ДЗВІНКИ НАВІТЬ в вечері й у вихідні дні.
ЧИ